Ulubiony system RPG i dlaczego młotek ^^
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

PostWysłany: Pią 20:03, 29 Cze 2007    Temat postu:

jednak, jeżeli MG całkowicie modernizuje zasady by dało się w to grać- to chyba jest coś nie tak.

Lan Mandragoran
Troll

Dołączył: 26 Lut 2006

Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią 17:10, 06 Lip 2007    Temat postu:

Hmm, sorki za offtop ale czy padło tutaj słowo "Malaz" Cool Czy przypadkiem chodziło o książki Stevena Eriksona - Malazańska księga poległych ??

Oczywiście jako ulubiony system wybieram Warhammera. Znacznie zwycięża on w moim rankingu z innymi. Z kilku powodów:

- Sentyment do Młotka, od tego systemu rozpoczęła się przygoda z fantastyką. Pierwsza moja sesja (oj, kiedy to było) odbywała się właśnie w warhammerowskim świecie.

- Świat. Zły, brutalny, nieprzyjazny. Ale przy tym ma w sobie coś z herotic - siła jednostki. Czyli takie połączenie Dark i Herotic.

- Mechanika. Dużo bardziej przemawiająca do mnie niż np w D&D; prosta, przejrzysta, klarowna - czego chcieć więcej od systemu?

- Husaria Kislevu. Moi ulubieńcy

Seif al din
Ork

Dołączył: 27 Lip 2006

PostWysłany: Pią 17:14, 06 Lip 2007    Temat postu:

Owszem, chodzi o Pana Eriksona i jego ksiażki do których niedługo zacznę się modlić a tak, aby nie offtopować- Ostatnio (jakies kilka tyg temu) zaczołem tworzyc własny system na podstawie twórczości Stevena Eriksona, póki co to prowadziłem tylko na czacie... Może w najbliższym czasie jak znajdę wolną chwilkę to coś poprowadze.

Lan Mandragoran
Troll

Dołączył: 26 Lut 2006

Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią 17:16, 06 Lip 2007    Temat postu:

Jeśli byłaby okazja zagrać w świecie z książek Eriksona, to bardzo chętnie.
Niedawno skończyłem czytać 6 tom ( dalej chyba nie ma ). I mam w planach przeczytać jeszcze raz, być może w te wakacje.

Charon
Ork

Dołączył: 09 Lip 2007

PostWysłany: Pon 23:42, 09 Lip 2007    Temat postu:

Diablo II + dodatek..

dobra, a tak serio, to tylko jedna osoba wymienila Zew Cthulhu i to na koncu ? nikt nie wymienil Kult...

jest jeszcze Nobilis, Promethean : Created (to ze swiata mroku), A Game Of Thrones.. nie bądźcie tacy oklepani :F

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum stowarzyszenia ludzi grających w RPG Strona Główna -> Pogadanki o RPG Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5