Rekwizyty

Humanoid

Skąd: z przed monitora

PostWysłany: Śro 22:15, 02 Maj 2007    Temat postu: Rekwizyty

Jako że gra nasza nie opiera się tylko na czacie wp.pl, a wręcz przeciwnie, pomyślałem, że fajnie byłoby, gdybyście opisali jakch (jeśli w ogóle) rekwizytów używacie na sesji i jak je wykonać. Ja np. ostatnio bawiłem się w wykonywanie dokumentów na sesje:

Kartkę papieru z bloku rysunkowego wkładamy do naczynia (najlepiej brytwanki) i zalewmy super mocnym naparem z kawy i herbaty. Niech taka kartka moczy się w naparze przez około godzinę, potem wyciągamy kartkę (raczej nie powinna się porwać, jeśli nie będziemy się znęcać xD) i suszymy (najlepiej na słońcu). Kartka dostanie świetnego zabarwienia (takie coś jaki mamy kolor forum) tylko może być lekko pofalowana. Zostawiamy ją na noc przyplaszczoną tomem ciężkiej encyklopedii. Najlepiej pisać piórem czarnym. długopisem wygląda badziewnie. jak ktoś chce się postarać niech spróbuje pisać gothikiem Very Happy. zwijamy dokument, zawiązujemy sznurkiem (najlepiej dratwą) i w miejscu wiązania zalewamy lakiem. Świetny efekt robią ozdobne guziki odciśnięte na laku.

Dokument robi oszałamiające wrażenie, bardzo polecam.

Czekam na inne propozycje Very HappyVery HappyVery Happy

gamroth1

PostWysłany: Czw 1:58, 03 Maj 2007    Temat postu:

Moje rekwizyty do jakich kolwiek sesji w jakie odbyły się z zmoim udziałem na wp czacie:
- 4 pak Żywca
- popielnicza
- 2 paczki fajek,
- Kufelek z grawerciem Metallic'y
- Kubek gorącej kawy potem herbaty

Enaf, zawieśniaczył gamroth1

PostWysłany: Czw 10:10, 03 Maj 2007    Temat postu:

Mój kumpel sprzedał mi ciekawy patent. na ogół gramy po zmroku, więc oczywiste jest, że gramy przy świecach. Dlatego, dla lepszego efektu pod świecą rozsypujemy grosze które będę odbijać płomień i lśnić się w jego refleksie... niestety u mnie bardzo szybko zlepiły się woskiem bo kumpel się świeczką bawiła Very Happy