New cennik.

PostWysłany: Pią 16:46, 13 Paź 2006    Temat postu: New cennik.

Odrazu mówię że cennik jest tylko dla orientacji co ile może kosztowac. Zawsze ceny mogą być różne i kompletnie odbiegające od normy:)

to tak.
Za jednego miedziaka raczej trudno coś kupić... piwo średnio kosztuje jakieś 3-4miedziaki. Wino nieco droższe (coś koło 5).
Pobyt w karczmie (noc+ wyzywienie) kosztuje jakieś 3 srerbniki (30 miedziaków). Miecze topory itp. da sie kupić za jakieś 9 srebrników- choć wszystko zalezy jaki to miecz, gdzie i w jakich okolicznościach kupowany.
Dobry koń kosztuje już z 5 koron, a sztandarowy wyznacznik cen - krowa- to wydatek jakiejś korony.

Macie więc taki ogólny zarys co ile może kosztować- jako iż glęboko wierzę w waszą inteligencję uważam iż dacie sobie radę wywnioskwoac z tego np. ile może kosztować dobra szata, łuk czy co innego;) macie jakieś tam pojęcie o świecie i je wykorzystajcie;)

kshinji
Ork

Dołączył: 24 Sie 2006

PostWysłany: Pią 20:46, 13 Paź 2006    Temat postu:

no i to jest dobre podejscie. Tylko ze te listy co byly wczsnej pelnily tez dobrze role przypominaczy/inspiratorow.

lordwar

Dołączył: 12 Paź 2006

Skąd: GDAŃSK

PostWysłany: Pią 21:34, 13 Paź 2006    Temat postu:

jestem ZA dajmy np cenny ogólne a reszte zwócmy sie do MG jako iż to oni prowadza i ustalajaca ceny $_$ co prawda na cene moze sie skladać wiele rzeczy

Ivellios
Humanoid

Skąd: z przed monitora

PostWysłany: Wto 16:55, 19 Gru 2006    Temat postu:

A gdzie się podział cennik ekwipu? Evil or Very Mad

Athlandil_Oylam

PostWysłany: Śro 13:03, 20 Gru 2006    Temat postu:

LOL... sam wybierz ekwip jaki ci pasuje najbardziej, ale i tak mg będzie musiał to zatwierdzić... co zresztą jasne chyba.

PostWysłany: Śro 22:50, 20 Gru 2006    Temat postu:

Tak jest. sam wybierasz ekwipunek i dajesz do zatwierdzenia MG który daje ci kase (najczęściej jakieś trzy srebrniki;])