Migcon 2008?

Moongroow

Dołączył: 19 Maj 2007

Skąd: Ze wsząd

PostWysłany: Pon 19:59, 28 Kwi 2008    Temat postu: Migcon 2008?

Jak w temacie.. : P
Co o tym panowie i panie sądzą?

PostWysłany: Czw 17:50, 08 Maj 2008    Temat postu:

Tak, jak Ci wcześniej mówiłem.

Jeśli masz ochotę bawić się w organizacje, dobieranie terminu, włażenie w dupę ludziom, żeby się łaskawie zjawili, to proszę bardzo. Jeśli chcesz się w wakacje na piwo ugadać, to jestem bardzo za.

Organizacja nawet takiego małego wydarzenia, jak MiGcon, to jest siermiężna robota, bo im więcej osób chcesz zaprosić, tym trudniej cokolwiek zorganizować. Proponowałbym zamiast tego spotkać się np na Pierniconie w Toruniu, tak organizacją zajmują się za nas, miejsce do spania też dają. Pozostaje przyjechać, zaakredytować się, a że na skośnych większość z nas leje, to nie interesować się programem, a przez cztery dni chlać i zrobić mangowcom TAKI CHLEFF, że popamiętają.

n0r3k
Troll

Dołączył: 16 Cze 2007

PostWysłany: Śro 22:25, 02 Lip 2008    Temat postu:

a jednak... odbył się... ave ciechan... kto nie był niech żałuje.

[link widoczny dla zalogowanych]

Niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż z dniem dzisiejszym (2.07.08 A.D.) dzień ów, tj 2.07, uchwałą rady ministrów zmemoryzowaną przez Instytut Pamięci Narodowej staje się Światowym Dniem Ciechana, wolnym od wszystkich zajęć prócz celebracji danego dnia poprzez spożywanie napojów wyskokowych o średniej zawartości alkoholu firmowanych przez browar Ciechan z Ciechanowa, to jest, piw o nazwie Ciechan (także Ciechan Miodowy oraz wszelkie inne przez rzeczony browar uwarzone).

Amen.

PostWysłany: Czw 10:16, 03 Lip 2008    Temat postu:

Jak się okazuje, zainstalowana wczoraj (2.07) o godzinie 19:41w rogu między ścianami butelka po piwie Ciechan Wyborny spadła dopiero dziś, to jest 3.07 o godzinie 7:11 czasu lokalnego, ustanawiając jednocześnie nowy MiGowy rekord w wiszeniu zawieszonej między ścianami w wysokości 11,5h. Jest to ogromny postęp w porównaniu do poprzedniego rekordu, trwającego około 3h, kiedy to zawieszona między ścianami została butelka po piwie Okocim Palone. Należy również nadmienić, że butelka po Okocimiu, spadając (wysokość w obu przypadkach wynosiła około 1,70m), rozbiła się o podłogę, podczas gdy butelka po Ciechanie Wybornym spadła bez szwanku.

Post został pochwalony 1 raz
n0r3k
Troll

Dołączył: 16 Cze 2007

PostWysłany: Czw 12:08, 03 Lip 2008    Temat postu:

oto inne piwa składają [link widoczny dla zalogowanych] ciechanowi

Moongroow

Dołączył: 19 Maj 2007

Skąd: Ze wsząd

PostWysłany: Czw 12:43, 03 Lip 2008    Temat postu:

Co więcej chcielibyśmy z Miszczem przeprosić ,za tak niechybny czyn jakim było przechwycenie butelki naszego drogiego piwa ,przez nasz plecak i w ramach przeprosin postawić Ciechanowi Thorowi i Ciechanowi Norkowi w przyszłym roku, po braterskim Ciechanie, który ma oznaczać pokój ,przyjaźń i braterską miłość pomiędzy wyznawcami Ciechana.

"Po chuj jest ta siatka... na cóż ona tu stoi?"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum stowarzyszenia ludzi grających w RPG Strona Główna -> Offtop!! Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)