GRACZU! Najpierw przeczytaj, potem zagłosuj.

POMOŻECIE?
POMOŻEMY!
 100%  [ 8 ]
[stoi cicho i się nie wychyla]
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 8

PostWysłany: Czw 20:30, 19 Kwi 2007    Temat postu: GRACZU! Najpierw przeczytaj, potem zagłosuj.

Czy chcesz, żeby forum upadło?
Czy chcesz by MiG był jakimś klanikiem, jakich pełno w necie?
Czy uważasz, że to już się dokonało?

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś "tak", możesz przerwać czytanie. JEŚLI JEDNAK masz w sobie ciut więcej ambicji, tu jest kolejny zestaw pytań:

Czy chciałbyś, żeby na forum toczyły się dyskusje na zróżnicowane tematy, niekoniecznie związane wyłącznie z RPG?
Czy chciałbyś, żeby znajdowały się tu rzetelne artykuły na tematy związane z ogólnie pojętą fantastyką, od mitów i legend, przez Tolkiena i Wellsa, po mangę i anime?
Czy chciałbyś, żeby ktoś kiedyś powiedział "MiG - piece of a really good work"?

Jeśli odpowiedziałeś "tak" to witamy w domu.

Miałem nieco czasu, by na wszystko popatrzeć nieco z boku. Ba, pokusiłem się o spojrzenie zupełnie z zewnątrz. Forum jest generalnie monotematyczne, sporo tekstów to tak naprawdę pieprzenie o niczym, całość przestaje być "gracze graczom" a staje się "jedni kumple drugim". Jednym słowem - kółkowzajemnejadoracji.

No tak, ale narzekać każdy głupi potrafi. Co z tym zrobić? Do roboty, panie i panowie! Wprowadźmy powiew świeżości w te ściany! Rozszerzmy zakres zainteresowań, otwórzmy się nieco, zamiast gnić w ciągle tym samym towarzychu i tych samych tematach, oklepanych jak kelnerka w knajpie na rozstajach.

Że co?

Na początek proponuję rozwinąć pomysł tknięty w temacie "książki fantasy". Przeczytałeś ciekawą książkę? Obejrzałeś świetny film? Usłyszałeś muzykę, która cię poruszyła? Podziel się z tym!

Nie chcę słyszeć, że amatorzy nie napiszą ślicznej recenzji, bo to oczywiste. Nikt nie wymaga, żeby pisać od razu jak Hemingway, na początek starczy, że nie będzie to bezsensowny, niegramatyczny i nieortograficzny bełkot.

Idąc dalej: jakaś sprawa wyjątkowo Cię drąży? Zastanawiasz się, dlaczego jest tak, a nie inaczej? Uważasz, że Twoje poglądy są interesujące? To świetnie! Napisz o tym. Jeśli inni się z tym zgodzą, będziesz wiedzieć, że nie jesteś sam. Jeśli się nie zgodzą - drugie dobrze, bo tam, gdzie są różnice zdań, rodzą się myśli. Nikt nie wymaga filozofii, starczy, że - znów - nie będzie to bezsensowny, niegramatyczny i nieortograficzny bełkot.

zR@ziel
Homo erektus

Dołączył: 01 Kwi 2006

Skąd: Eye of Terror

PostWysłany: Czw 23:14, 19 Kwi 2007    Temat postu:

Mozna spróbowac ale cos na moje oko to wyglada tak : ( w wieeeelkm uproszczeniu )

Człek nr1 : - Trzeba postawic forum na nogi
Reszta chórem : - Taaaaaa!
Człek nr2 : - To ja sie za to wezme, zrobie to, tamto i to i bedzie fajnie.
Reszta : - Ok!
Człek nr 3 : - To jeszcze zrobimy to i to !

...i na gadaniu sie zwykle kończy...

PostWysłany: Pią 13:51, 20 Kwi 2007    Temat postu:

Jednak kilku chętnych jest, a to już jakiś tam kawałek sukcesu. Może nie połowa, ale zawsze coś. Na początek starczy tego nie zmarnować.

gamroth1

PostWysłany: Czw 2:00, 03 Maj 2007    Temat postu:

Hurra! mamy ĄŻ 5 aktywnych użytkowników, zawojujemy świat i staniemy sie tak popularni jak szmugle!!!

</irony off>

Ivellios
Humanoid

Skąd: z przed monitora

PostWysłany: Czw 10:47, 03 Maj 2007    Temat postu:

gamroth zależy ci na popularności? może chcesz zostać gwiazdą showbiznesu? mi zależy tylko na tym, żeby te forum funkcjonowało i dostarczało dobrej zabawy wszystkim użytkownikom. koniec.

Athlandil_Oylam

PostWysłany: Czw 17:17, 03 Maj 2007    Temat postu:

Gdybym miał jakiekolwiek uprawnienia to bym coś robił. Narazie mogę tylko podawać pomysły. A jak już mówiłem kiedyś... Zróbmy targowisko! Buahahah!

A teraz zadam zagadkę : Co jest z tawerną 4 stron świata?
zR@ziel
Homo erektus

Dołączył: 01 Kwi 2006

Skąd: Eye of Terror

PostWysłany: Pią 15:57, 04 Maj 2007    Temat postu:

Proponowal bym wreszcie zajać sie magia bo imho lezy ;d

gamroth1

PostWysłany: Sob 8:22, 05 Maj 2007    Temat postu:

gamroth1 napisał:

</irony off>

Sry, było późno powinienem napisać </sarkazm off>

Chodzi mi o to że będzie ciężko dotrzeć do ludzi którzy mieli by ochote siedzieć przed kompem np w weekendy zamiast ustawić sie na RPG w realu, nie wiem, podrzucę tą stronkę do kumpli, zachęce, ale nie wiem co z tego będzie, +1 dla zraziela w głębszym rozumieniu, czas najwyższy ruszyć tą kolejką, dzisiaj kończe pracować i wracam do trybu Moja gurl - studia - l2 - opierdalanie to bede miał więcej czasu na pokombinowaniu

cheers

Moongroow

Dołączył: 19 Maj 2007

Skąd: Ze wsząd

PostWysłany: Sob 17:16, 19 Maj 2007    Temat postu:

Nie wiem jeszcze jak i jest to mój pierwszy post tutaj, ale postaram się pomóc : P

Właśnie brakuje mi tutaj rozmów o wszystkim.. a tu tylko : "Rpg to , rpg tamto" . Na rpg się świat nie kończy , więc porozmawiajmy na jakieś inne tematy.

Hmm.. nareszcie znalazłem temat ,w którym mogę się udzielić

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum stowarzyszenia ludzi grających w RPG Strona Główna -> Offtop!! Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)