Ludzie

PostWysłany: Śro 20:45, 21 Lis 2007    Temat postu: Ludzie

tak tak wiem migacze mieli nie robić światów bo ciężko zrobić jeden dobry, ale chodzi mi tu teraz o to by stworzyć świat tylko i wyłącznie do grania, czerpmy garściami ze wszystkich znanych nam książek, mitów, systemów itp, pragnę by gracze sami stworzyli świat gdzie na przykład śródziemie jest połączone ze światem wiedzmina, stwórzmy cos o czym każdy marzy gdy gra w sesje, ulubione nasze klasy, miasta, spróbujmy. chetni niech sie zapisuja pod spodem

Nienna di Velaro
Troll

Dołączył: 05 Lip 2007

PostWysłany: Sob 11:18, 01 Gru 2007    Temat postu:

Mi tam taki pomysł pasuje: już go sprawdzałam i wiem, że jak zbiorą się dobrzy MGiecy to wyjdzie świetnie.

Ja osobiście mogłabym bazować na Monastyrze bądź Vampirze Maskaradzie ale osadzonym w czasach Monastyru czyli realia "płaszcza i szpady"

Aktualnie prowadzę takie forum i nie będąc skromną powiem, że wychodzi rewelacyjnie Wink

Skąd: ee... yyyy.... zapomniałem

PostWysłany: Pią 12:05, 07 Gru 2007    Temat postu:

no to jest nas dwoje, a gdzie reszta sie podziewa? - nie wiem, zbierzmy jeszcze pare osób i bierzemy sie do pracy, ach i bardzo podoba mi sie twój pomysł z wampirem .

PostWysłany: Wto 13:42, 11 Gru 2007    Temat postu:

To ja się jak zawsze ustawię po środku (i - jak prawie zawsze - dostanę za to potem baty Wink ).

Generalnie pomysł mi się podoba, ale to wszystko musi mieć jakiś taki sensowny kręgosłup. Mam na myśli, Talerz, zacząłeś robotę, to teraz trzymaj wszystko w kupie, żeby zamiast "świata z marzeń" nie wyszedł "koncert życzeń". Póki co, szczerze życzę powodzenia, sam postoję i poczekam na rozwój wypadków.

Gartris Grots
Troll

Dołączył: 02 Sty 2008

Skąd: Kraków VOLA EAST

PostWysłany: Śro 1:25, 02 Sty 2008    Temat postu:

Monastyr jestem na tak.
Ale proponował bym D&D siat bardzo rozbudowany. Rzekłbym temat rzeka. Każdemu coś sie w nim spodoba! można by zrobić bardzo duża sesje gdzie każdy np dostaje list a z innego krańca królestwa zaczyna. Wink

Skąd: ee... yyyy.... zapomniałem

PostWysłany: Śro 15:16, 02 Sty 2008    Temat postu:

ogólnie plan jest taki aby dac kazdemu jeden kontynent do zrobienia, musi byc ogólny zarys
1. polozenie geogrficzne
2.klimat i rośliność
3, ludność i kultura
4. system władzy

lordwar

Dołączył: 12 Paź 2006

Skąd: GDAŃSK

PostWysłany: Sob 21:55, 05 Sty 2008    Temat postu:

Jakoś stwierdziłem że potrzebujecie mojej pomocy tutaj.Wiec wróciłem ! by wam pomóc co i jak mówcie

PostWysłany: Nie 16:59, 06 Sty 2008    Temat postu:

Ja popieram Thora w tej kwestii. To może być fajne, ale tylko wtedy gdy zbierze się odpowiednia liczba osób by to dopracować.
Jedna dobra rada: nie idźcie w szczegóły, takie coś zabiło plany Darkaina (który zaczął robić cenniki, zielniki, a nie było nawet nic o klimacie chyba, że zdanie "Jest tam ciepło" :] )
No i oczywiście życzę powodzenia.

Ivellios
Humanoid

Skąd: z przed monitora

PostWysłany: Czw 14:17, 31 Sty 2008    Temat postu:

Podoba mi się ten pomysł. Jest tylko jeden problem. Jedni będą chcieć zrobić świat w realiach średniowiecza, drudzy płaszcza i szpady a jeszcze inni coś zupełnie innego. Jedni będą chcieli pełno magii, potworów itd., drudzy będą woleli większy "realizm". I może z tego wyjść zbyt duży miks tego wszystkiego. A może podzielilibyśmy się na grupki i zajęli tworzeniem np. 2 albo 3 światów do grania, każdy inny? Ale to plan na dłuższą metę. Najpierw sprawdźmy czy uda nam się stworzyć choć jeden.

PS: opowiadania w swoich realiach i bardzo chętnie bym przelał owe realia na to forum Smile

No i Mar ma rację, nie można wdawać się w zbytnie szczegóły

kshinji
Ork