Szkielety

Dołączył: 05 Cze 2007

Skąd: ee... yyyy.... zapomniałem

PostWysłany: Pon 15:50, 11 Cze 2007    Temat postu: Szkielety

Podstawowy potwór w każdym świecie fantasy, przeważnie jednostka przywrócona do życia przez jakiegoś necromante lub starożytną klątwę , szkielety ogólnie są słabymi potworami, szybko się rozpadają od uderzenia miecza bądź magii, jednak nie należy ich lekceważyć, przeważnie nawet najtwardszy wojownik się zawaha przed zadaniem ciosu, jak i najsilniejszy mag zapomni zaklęcie jak zobaczy grozę którą sieje ta nie umarła istota. Szkielety którym oczy płoną czerwonym kolorem przeważnie przynoszą śmierć osobą które je spotkają, szkielety takie są kontrolowane przez potężne stworzenia takie jak Licze. Armia stworzona ze szkieletów potrafi wybić wiele niezorganizowanych armii. Podsumowując radzę nie zapuszczać się do starych Necropoli.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum stowarzyszenia ludzi grających w RPG Strona Główna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)