Athlandil_Oylam

PostWysłany: Śro 21:12, 22 Mar 2006    Temat postu: Goblin

W Książeczce o goblinach zapisał Anrith Fario :

Siła : Gobliny mają ogromną siłe jak na takie małe pokurcze i mogą byc bardzo groźne w walce bezpośredniej szczególnie jak brak ci zbroi. Siłacze
Wytrzymałość : Kruche i słabe łatwo pokonać jeśli zaatakujesz pierwszy. kruche. czasem noszą tarcze wtedy mogą okazać się dość groźne
Zręczność : Szybkie i zwinne bestie, niebezpieczne na dystans szczególnie gdy nie masz zbroi często nawet jak masz to są niebezpieczne bo mogą posiać kusze.
Mądrość: Gobliny to wyjątkowe tępaki i tchórze Często atakują w grupach podróżników i kupców, można je z pewnością spotkać na pustyniach. Powiem tak : Idioci.
Zmysły : Mają dobrze rozwinięty węch, i dobry wzrok, słuch też niezgorszy więc jak się przed nimi ukrywasz musisz być ostrożny gdyż są czujne. Dobrze rozwinięte są ich zmysły.
Charyzma : Brzydkie, małe, pokurcze o zazwyczaj zielonej skórze ale wydają ładne piski gdy je zabijasz... wogóle mają piskliwe głosiki... Właśnie dlatego wielu wojowników lubi zabijać gobliny...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum stowarzyszenia ludzi grających w RPG Strona Główna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)