Sesja egzaminacyjna
Idź do strony Poprzedni  1, 2

PostWysłany: Pon 22:12, 19 Cze 2006    Temat postu:

pozatym ja nie opieprzam tylko...mówie że przydałoby sie więcej opisów

MIHO

PostWysłany: Pon 22:29, 19 Cze 2006    Temat postu:

Ohohoho, myslalam Thorgee, ze mi dowalisz jakas zlosiwa uwage a tu nie...no prosze...

PostWysłany: Pon 22:34, 19 Cze 2006    Temat postu:

Jak już koniecznie chcesz, możesz potraktować "zawsze znajdzie się większa ryba" jako lekką złośliwość.

PostWysłany: Pon 23:48, 19 Cze 2006    Temat postu:

Po tym, co przeszliście w lesie, opusciliście miasto. Kapitan nie miał wam tego za złe, rozumiał mniej więcej, że przeszliście wiele, być może sam zniósłby to gorzej. Nigdy nie dowiedzieliście się, czy znalazł się ktoś, kto przerwał koszmar.

Długi czas później, może miesiące, może lata, usłyszeliście, siedząc gdzieś w oberży, że jeden pijak znał kiedyś kogoś z tego miasta. Bełkotał coś, że opustoszało, że ludzi wypłoszyła "groza z lasu". Wspomniał, że znaleźli się śmiałkowie, którzy ubili bestię, ale to nie zakończyło mordów.

K O N I E C

Idź do strony Poprzedni  1, 2