For all english people..

Skąd: GDAŃSK

PostWysłany: Śro 0:09, 07 Mar 2007    Temat postu: For all english people..

Ok..i start now ...last time some dude post here a spam , thing that make me realy angry, lisen all this is Polish side for all that play RPG if u what to make any thing that promotos here something scram..i shall delete all post that are not combined with RPG ..sry but this is just for your safety

Sory for all mistakes that i make...

Your Manager Lordwar

PostWysłany: Czw 20:45, 08 Mar 2007    Temat postu:

Przez chwilę myślałem, czy ci tego wszystkiego nie popoprawiać.

Potem pomyślałem, że łatwiej napisać post od nowa.

Następnie, że może by cały wypieprzyć i wstawić "CENZURA".

War, zastanów się dobrze, zanim coś napiszesz. Może i jestem w stanie puścić płazem rażące błędy, jak co poniektórzy piszą po polsku, ale co do pisania po angielsku, jak się go nie zna, to powiem tak - jak wiem, że nie umiem spawać migomatem, to się za to nie biorę. Tym bardziej nawet nie myślę o braniu się za to, bo nie wiem, jak migomat wygląda (ani też nic innego o tym narzędziu, może poza tym że, jak się mgliście orientuję, służy do spawania). Porozumiewać jakoś się trzeba, tu nie ma mocnych, język jest nieodzowny, ale jak już jakiś kaleczyć, to przynajmniej ten ojczysty, żeby cudzych we własne bagno nie wciągać.

Zacytuję magistra G.S. (od Fonetyki Praktycznej):
"Musisz poznać pisownię słowa, jego znaczenie i jego wymowę. Jak to poznasz, to dopiero jest to twoje słowo. Wcześniej nie masz prawa go używać."

Skąd: GDAŃSK

PostWysłany: Pią 17:57, 09 Mar 2007    Temat postu:

BACH...oczywiście dostałem po łapkach za to ze chciałem dobrze Sad....nastepnym razem NIC Nie robie jak sie pojawi SPAM

zR@ziel
Homo erektus

Dołączył: 01 Kwi 2006

Skąd: Eye of Terror

PostWysłany: Pią 20:07, 09 Mar 2007    Temat postu:

nastepnym razem go poprostu skasuj Razz

Skąd: GDAŃSK

PostWysłany: Pią 20:09, 09 Mar 2007    Temat postu:

kasować każdy głupi potrafi , trzeba profilaktyke wprowadzić !

PostWysłany: Nie 11:33, 11 Mar 2007    Temat postu:

Co z tego, że napiszesz "prosimy nie spamować" w wielu językach? Sam zobacz, skoro Polacy z całego serca olewają prośby, zakazy, nakazy i inne takie, to czemu inni mieliby się grzecznie zastosować? Nie wspomnę, że (jak również widać po niektórych "egzemplarzach" na forum) każdy ma odmienną definicję spamu. I oczywiście jego własne teksty nigdy się w niej nie mieszczą. Więc wiesz, Lord, ta twoja prewencja to trochę jak chleb na Śląsku. Oprócz wielu licznych zalet ma jedną poważną wadę - kompletnie nie nadaje się do jedzenia.

Skąd: GDAŃSK

PostWysłany: Nie 12:42, 11 Mar 2007    Temat postu:

Dobra thor , to może nie był pomysł idealny Sad może coś w nim jest może jest ta dziura ! ale ..kurczak ! no ! napisz dokładnie po angielsku o co chodzi Sad