Anguar "Kościej"

PostWysłany: Nie 0:56, 26 Mar 2006    Temat postu: Anguar "Kościej"

Wrzuciłem tutaj, coby nie zginął w pomroce dziejów.

Postać: Anguar Kościej
Płeć: M
Rasa: Człowiek
Klasa: Walcząca
Profesja: Wojownik (miecz) => Rębajło (miecz)

Siła: Słabo
Wytrzymałość/Kondycja: Dobrze
Zwinność/Zręczność: Wspaniale
Inteligencja/Mądrość: Przeciętnie
Zmysły: Przeciętnie
Charyzma: Beznadziejnie

Wiek: 25

Wygląd: Dosyć wysoki mężczyzna (180cm), o kredowobiałej skórze, oraz jasnoczerwonych oczach, zdradzających wrodzony albinotyzm. Jasnym, sięgającym ramion włosom pozwala swobodnie igrać na wietrze, poniżej, przez wysokie czoło, przebiegają trzy równoległe blizny. Samo patrzenie na tę twarz powoduje gęsią skórkę, jedno jest pewne - nie musi robic groźnych min, sam z siebie wygląda paskudnie. Gdy się na niego patrzy, ma się wrażenie, że pod skórą można dokładnie obserwować pracę mięśni i ścięgien - to już zasługa niesamowitej wręcz chudości. Wszystkie części jego ubioru są jednolicie czarne - zwykle nosi skórzaną zbroję na tunice bez rękawów, z odsłoniętymi ramionami, dłonie w długich, ćwiekowanych rękawicach bez palców, na nogach zaś skórzane spodnie wpuszczone w sięgajace pod kolano buty, zapinane na żelazne klamry, przy czym za prawą cholewę zatknięty sztylet. Na plecach niewielki plecak, można przypuszczać, że cokolwiek jest w środku, musi być mocno skompresowane. Przy pasie, prócz sakiewki, po obu stronach wiszą w skórzanych pochwach miecze.

Na sobie: bielizna, spodnie (skóra), tunika, pas, ciężka zbroja skórzana, skórzane buty, ćwiekowane rękawice, plecak.

Plecak: krzesiwo, koc, bukłak, osełka, sztylet.

Broń: miecz x2 (z pochwami), Drzazga (magiczny sztylet, chroni przed czarną magią i raz dziennie leczy rany).

Umiejętności dodatkowe:Zielarstwo (poziom zaawansowany)