Albus Tornharper

Telas

Dołączył: 27 Mar 2006

Skąd: mam wziąc kase na brovca? :/

PostWysłany: Pon 23:41, 27 Mar 2006    Temat postu: Albus Tornharper

"Każdy, który mnie widzi mówi 'Witaj gnomie'.
'Gnomie'!!. Tak bezosobowo.
[ciężkie westchnienie]
Można mówić 'witaj psie', ale nie 'witaj gnomie'! Do siebie to po imieniu mówią.. eh.."

Postać: Albus Tornharper
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Gnom
Klasa: Z pod ciemnej gwiazdy
Profesja: Złodziej

Siła: Słabo
Wytrzymałość/kondycja: Słabo
Zręczność: Dobrze
Inteligencja: Dobrze
Zmysły: Słabo
Charyzma: Słabo

Wygląd:
Zbyt chudy, jak na swoją rasę , mierzący niewiele ponad 120cmów gnomi mężczyzna. Nosi zapinane na klamry , skórzane buty do połowy łydek, takież spodnie z kieszeniami na udach zaś na ramionach zapinaną z przodu i nabijaną ćwiekami skórzaną kurtke (na najemnicką modę, jak to ktoś określił). Ponadto na końcu długiego, haczykowatego nosa widnieją druciane okulary, a brodę zdobi niewielki zarost. Na głowie nosi swego rodzaju hustę-bandanę, która utrzymuje jego szpakowata już fryzurę z dala od spojrzeń ciekawskich przechodniów. W uchu wisi dośc sporych rozmiarów metalowy kolczyk. Każdy jego krok wydobywa z plecaka brzdęk metalowych częsci, które w nim nosi. Do owego plecaka przytorczona jest również niecodziennie wyglądająca kusza, oraz kołczan z bełtami. Jeśli przebywasz z nim nieco więcej czasu, zauważysz również zapewne, że lubi pokrzepić się alkoholem , nie odmawiając przy tym tytoniu - jeśli go ma, rzecz jasna.

Ekwipunek:
Ubranie: koszula, krótkie spodnie, bielizna, pas, bandana, buty, kurtka, metalowy kolczyk, druciane okulary
Broń: lekka kusza, bełt x10, brzytwa
Inne: pierścień z herbem rodu Bergów, plecak, sakiewka, krzesiwo, koc, narzędzia masjterkowicza, wytrychy
Zapasy żywności: chleb, zwój kiełbasy

Kasa: 54 miedziaków

Umiejętności Dodatkowe: